Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FPSE dla android 0.11.35

FPSE dla android to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Download. Użytkownicy mogą korzystać z FPSE dla android dzięki zaangażowaniu pracowników Schtruck & LDchen.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1604
Cena/licencja: 14,99 zł
Producent/dystrybutor: Schtruck & LDchen
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=com.emulator.f...
FPSE dla android to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Download. Za stworzenie FPSE dla android odpowiedzialna jest firma Schtruck & LDchen.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 0.11.35. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić XDA Premium oraz SetCPU for Root Users.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.