Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Foxconn H77MXV-D ITE CIR Driver 5.1.0.7

Foxconn H77MXV-D ITE CIR Driver 5.1.0.7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 601
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CIR.zip
Foxconn H77MXV-D ITE CIR Driver 5.1.0.7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway LT28 Realtek Audio Driver 6.0.1.6307 for Windows 7 i ASUS X55U Atheros WLAN Driver 9.2.0.504 for Windows 7 x64. Foxconn H77MXV-D ITE CIR Driver 5.1.0.7 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.