Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Foxconn A7GMX-S AMD Chipset Driver 8.3 for Vista64

Foxconn A7GMX-S AMD Chipset Driver 8.3 for Vista64 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 400
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: AMD-chipset-WinVista-64bi...
Foxconn A7GMX-S AMD Chipset Driver 8.3 for Vista64 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Foxconn A7GMX-S AMD Chipset Driver 8.3 for Vista64, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ASRock IMB-140 Series Intel SATA Preinstall Driver 10.1.0.1008 f czy Philips SA4425/37B MP3 Player Firmware 1.71. Programiści AMD zadbali, by Foxconn A7GMX-S AMD Chipset Driver 8.3 for Vista64 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.