Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FourFourTwo Polska 1.0 1.0

FourFourTwo Polska 1.0 to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Za stworzenie FourFourTwo Polska 1.0 odpowiedzialna jest firma Arskom Group.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 969
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Arskom Group
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
FourFourTwo Polska 1.0 to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z FourFourTwo Polska 1.0 dzięki zaangażowaniu pracowników Arskom Group.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić ROBOT Magazine oraz HiFi Vision.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.