Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FourFourTwo Magazine 1.0

FourFourTwo Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. FourFourTwo Magazine zostało stworzone przez firmę Haymarket.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 980
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Haymarket
Rozmiar: 14 KB
Nazwa pliku:
FourFourTwo Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Hobby. FourFourTwo Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Haymarket

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Lifestyle For Men Magazine oraz Crafts Beautiful.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.