Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Forbes Polska 2.0.3

Forbes Polska to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Forbes Polska to aplikacja wprowadzona na rynek przez Axel Springer Polska

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 699
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Axel Springer Polska
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
Forbes Polska to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Forbes Polska zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Axel Springer Polska.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.0.3. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Windows 7 Help & Advice oraz The Telegraph for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.