Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FOOD & WINE 2.8

FOOD & WINE to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. FOOD & WINE to aplikacja wprowadzona na rynek przez American Express Publishing

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 714
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: American Express Publishing
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
FOOD & WINE to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Za stworzenie FOOD & WINE odpowiedzialna jest firma American Express Publishing.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.8 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Newsweek for iPad oraz KLIF Magazyn Mody.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.