Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Folder Organizer 3.5.1.3

Folder Organizer to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Folder Organizer zostało stworzone przez firmę Fabio Collini.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 760
Cena/licencja: 4,20 zł
Producent/dystrybutor: Fabio Collini
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.abcOrganiz...
Folder Organizer to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Folder Organizer może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Fabio Collini

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 3.5.1.3. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Star Chart oraz runtastic PRO.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.