Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FM Ultimate Protection 2015 (64-bit) - wersja testowa na 90 dni

FM Ultimate Protection 2014 to oprogramowanie antywirusowe, które chroni system w każdym aspekcie.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 247
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: FileMedic Sp. z o.o.
Rozmiar: 385.51 MB
Nazwa pliku: FMUP2015_x64_90_PL.exe
FM Ultimate Protection 2014 to wydajny program antywirusowy, zawierający najnowocześniejsze technologie, które zapewnią ochronę komputera. Oferuje ochronę przed wszelkimi rodzajami złożonych zagrożeń cyfrowych i czyni to przy

minimalnym zaangażowaniu użytkownika. Moduł szyfrowania plików zapewnia dodatkową warstwę ochrony wrażliwych danych oraz prywatności użytkownika, a moduł antykradzieżowy dostarcza niezbędnych narzędzi zabezpieczenia danych w razie kradzieży. Aktywna kontrola wirusów monitoruje działanie aplikacji w czasie rzeczywistym i wykrywa wszelkie podejrzane zachowania, korzystając ze specjalistycznego silnika. Technologia PhotON znacznie skraca czas skanowania, a dzięki adaptacji do konfiguracji sprzętowej i systemowej zapobiega również spowolnieniom pracy komputera. Jeżeli zagrożenia, takie jak rootkity, nie mogą zostać usunięte konwencjonalnie – z poziomu systemu operacyjnego Windows – komputer uruchamiany jest w specjalnym trybie ratunkowym. Jest to bezpieczne środowisko, wykorzystywane do usuwania szkodliwego oprogramowania i przywracania normalnego funkcjonowania systemu operacyjnego.

Dzięki usłudze „Moje konto” użytkownik ma dostęp do informacji dotyczących ochrony swojego komputera, nawet jeśli nie ma go pod ręką – ta usługa dostępna jest z każdego urządzenia podłączonego do internetu.

FM Ultimate Protection automatycznie wykrywa, kiedy użytkownik pracuje, gra lub ogląda film i tymczasowo zapobiega wyświetlaniu wyskakujących okien oraz spowalnianiu działania systemu operacyjnego. Filtr antyphishingowy sprawdza odwiedzane strony internetowe w bazie danych zawierającej wiarygodne i sfałszowane witryny. Zaalarmuje użytkownika, jeśli strona, na którą ten próbuje wejść, jest znaną stroną phishingową lub może stanowić poważne zagrożenie dla

bezpieczeństwa urządzenia. Dodatkowa zaleta programu to optymalizacja ustawień systemu operacyjnego poprzez kontrolę zbędnych plików systemowych, optymalizację i czyszczenie rejestru oraz defragmentację dysku twardego. Dla osób płacących przez sieć przewidziano specjalny e-Portfel - chroni dane podczas płatności online, przechowuje poufne dane logowania i automatycznie uzupełnia je we wskazanych formularzach internetowych i w wybranych przez użytkownika aplikacjach.

O tych i innych możliwościach (jak kontrola rodzicielska czy firewall) można przekonać się osobiście dzięki specjalnie przygotowanej dla naszych użytkowników wersji testowej. Pozwala ona na korzystanie z możliwości programu przez okres aż 90 dni od momentu jego instalacji. Istnieją osobne wersje dla systemów 32- i 64-bit, co zapewnia ich lepsza wydajność na każdym.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.