Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FinalBurner Free 2.24.0.195

FinalBurner Free to bezpłatna aplikacja do nagrywania płyt CD i DVD. Użytkownicy mogą za pomocą tego narzędzia utworzyć płyty z danymi, muzyką lub filmami

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1519
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Protectedsoft
Rozmiar: 10.29 MB
Nazwa pliku: fb_free.exe
FinalBurner Free to bezpłatna aplikacja do nagrywania płyt CD i DVD. Użytkownicy mogą za pomocą tego narzędzia utworzyć płyty z danymi, muzyką lub filmami. Aplikacja obsługuje oczywiście większość typów nośników optycznych, które są kompatybilne ze współczesnymi nagrywarkami, m.in. CD R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD DL, a nawet Blu-Ray.

Oprócz prostego nagrywania użytkownik może ustawić opcję autoodtwarzania płyty, aplikacja posiada także wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwalający szybkie przesłuchiwania np. plików MP3 bez uruchamiania oddzielnych programów. FinalBurner radzi sobie również z konwersją plików audio.

Prgram charakteryzuje się prostą obsługą, niewielkimi rozmiarami i szybkim działaniem. Jego funkcjonalność została ograniczona do najbardziej przydatnych podczas nagrywania opcji. Nie znajdziesz w nim kreatorów kopii zapasowych

Final Burner Free jest darmowy i w polskiej wersji językowej. Jego interfejs został jednak zaśmiecony reklamami innych programów producenta oraz ofertami zakupu płatnego wariantu Final Burnera. Aplikacja ma również problemy z działaniem w 64 bitowej wersji Windows 7. Regularnie wyświetla komunikaty błędów i zawiesza się.

Stabilne wersje FinalBurner

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.