Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Filmradar 1.3.1

Filmradar to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Filmradar odpowiedzialna jest firma Wojciech Siudzinski.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 659
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Wojciech Siudzinski
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Filmradar to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Filmradar dzięki zaangażowaniu pracowników Wojciech Siudzinski.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.3.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić ELLE Decoration UK oraz Pro cycling: the magazine for professional road racing.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.