Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Filmowy. Magazyn do czytania 1.1

Filmowy. Magazyn do czytania to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Filmowy. Magazyn do czytania powstało w studiu firmy AGORA SA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 624
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AGORA SA
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Filmowy. Magazyn do czytania to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Filmowy. Magazyn do czytania zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AGORA SA.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.1 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także Men's Fitness UK oraz China Daily Digest for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.