Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

fillUp (Mac OS X)

fillUp to pomocny program, który stanowi dużą pomoc przy wypełnianiu formularzy. Znajdziemy tu szeroki asortyment deklaracji, formularzy czy druków.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 925
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: e-file sp. z o.o.
Rozmiar: 12.04 MB
Nazwa pliku: fillUp.dmg
fillUp to przyjazny program do wypełniania formularzy. Udostępnia ponad 1 000 aktualnych formularzy, deklaracji, druków i umów. Prosto i szybko pomaga wybrać i wypełnić druk, którego potrzebujesz. Podpowie Ci jakie formularze musisz wypełnić załatwiając konkretną sprawę oraz wskaże urząd, w którym powinieneś je złożyć. W programie możesz wydrukować gotowe dokumenty i jeśli to możliwe, e-wysłać do wskazanego urzędu.

fillUp to program skierowany zarówno do osób fizycznych, jak i dla firm. Osobom fizycznym oferuje wygodny i przyjazny katalog formularzy, deklaracji, druków i umów niezbędnych do prawidłowego załatwienia „prywatnych” spraw urzędowych, firmom zaś obszerną i merytorycznie zweryfikowaną bazę najbardziej aktualnych dokumentów w jednym miejscu.

UWAGA

Dla firm aplikacja dostępna jest 90 dni bez żadnych limitów, natomiast do użytku prywatnego - za darmo!

Pobierając i instalując program fillUp nie musisz się rejestrować, ani podawać adresu e-mail. Przez 90 dni od dnia instalacji możesz wypełniać, drukować, e-wysłać i zapisywać wszystkie formularze, zarówno przeznaczone do użytku prywatnego, jak i do użytku komercyjnego (zaznaczone jako płatne).

Ograniczenia w wersji próbnej:

po 30 dniach od instalacji włączą się reklamy oraz nie będzie już możliwy eksport danych (w tym także wysyłka e-mail),

po 60 dniach nie będzie możliwa praca na wersji sieciowej aplikacji,

po 90-dniach okresu próbnego nie będzie możliwe wypełnianie i drukowanie deklaracji przeznaczonych do użytku komercyjnego – zaznaczone jako płatne - gdy wystawcą dokumentu jest firma, podmiot prawny lub osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą.

​Nawet po okresie próbnym 90 dni - dostępne są za darmo wszystkie formularze przeznaczone do użytku prywatnego, a w bazie aplikacji dostępne są wszystkie dane oraz wypełnione druki, które zostały wcześniej wprowadzone.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.