Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

File Expert Pro Key Plugin 1.1

File Expert Pro Key Plugin to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. File Expert Pro Key Plugin wprowadzono na rynek przez Geek Software Technology Inc

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1002
Cena/licencja: 9,40 zł
Producent/dystrybutor: Geek Software Technology Inc
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.geeksoft.f...
File Expert Pro Key Plugin to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. File Expert Pro Key Plugin powstało w studiu firmy Geek Software Technology Inc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.1. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Battery Indicator Pro oraz Spirit HD.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.