Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Farmacja Praktyczna 1.0.23

Farmacja Praktyczna to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Farmacja Praktyczna zostało stworzone przez firmę Valkea Media S.A..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 635
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Valkea Media S.A.
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Farmacja Praktyczna to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Farmacja Praktyczna powstało w studiu firmy Valkea Media S.A..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0.23. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić connect oraz PSM3: the No. 1 PlayStation magazine for PS3 and PS Vita.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.