Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Fake-Call Me - Pro Version 1.3.7

Fake-Call Me - Pro Version to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Zarządzanie projektami. Fake-Call Me - Pro Version zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Mobile App Builder.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 971
Cena/licencja: 3,13 zł
Producent/dystrybutor: Mobile App Builder
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.agilestorm...
Fake-Call Me - Pro Version to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. Użytkownicy mogą korzystać z Fake-Call Me - Pro Version dzięki zaangażowaniu pracowników Mobile App Builder.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.3.7. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Gallery Lock Pro oraz ProCapture - Camera & Panorama.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.