Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

F-Secure Anti-Virus 2013

F-Secure Anti-Virus 2013 to program antywirusowy wykorzystujący technologię chmury. Chroni przed najnowszymi wirusami i szkodnikami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 819
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: F-Secure Corporation
Rozmiar: 1
Nazwa pliku:
F-Secure Anti-Virus 2013 oferuje rozbudowane rodzaje zabezpieczenia, ochronę przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, zainfekowanymi załącznikami wiadomości e-mail i innymi formami złośliwego oprogramowania. Automatyczne aktualizacje i błyskawiczne reakcje na nowe zagrożenia gwarantują najlepszą ochronę. Została tu zastosowana zaawansowana, oparta na chmurze internetowej i działająca w czasie rzeczywistym technologia ochrony przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i innymi powszechnymi zagrożeniami.

F-Secure Anti-Virus 2013 to szybkie reagowanie na wszystkie nowe zagrożenia, wykrywanie i usuwanie oprogramowania szpiegującego z komputera, a także stałe aktualizacje aplikacji, zapewniające nieprzerwane bezpieczeństwo. Wszystko to bez zakłóceń i obniżania wydajności systemu.

UWAGA

Aby pobrać wersję testową należy wypełnić formularz na stronie producenta. Wystarczy kliknąć POBIERZ na tej stronie, aby przejść do właściwej witryny.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.