Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

F&S Copier 1.1

Program do kopiowania w sieci LAN. Oferuje możliwość wznawiania przerwanego połączenia, nie obciąża komputera z którego kopiujemy - czyli komputer który udostępnia nam plik nie przestaje odpowiadać na kliknięcia myszą, nie zawiesza się. Aplikacjajest prosta w użyciu i bardzo ułatwia życie ludziom, którzy kopiują dużo plików z sieci LAN.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 762
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marcin "McBury" Bury
Rozmiar: 433 KB
Nazwa pliku: F&SCopier1.1.zip
Program do kopiowania w sieci LAN. Oferuje możliwość wznawiania przerwanego połączenia, nie obciąża komputera z którego kopiujemy - czyli komputer który udostępnia nam plik nie przestaje odpowiadać na kliknięcia myszą, nie zawiesza się. Aplikacja jest prosta w użyciu i bardzo ułatwia życie ludziom, którzy kopiują dużo plików z sieci LAN.

F&S Copier chowa sie do "traya" po zminimalizowaniu. Gdy miga czerwona kropka oznacza to, że program kopiuje; jeżeli nie - to znaczy że jest zastopowany lub nie pracuje. Koniec kopiowania wskazuje nam niebieska kropka. Gdy przerwiemy kopiowanie i włączymy program przy następnym uruchomieniu pojawi nam sie komunikat o przerwanym połączeniu
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.