Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Exchange by TouchDown Key 7.0.001

Exchange by TouchDown Key to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Exchange by TouchDown Key odpowiedzialna jest firma NitroDesk, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1166
Cena/licencja: 69,68 zł
Producent/dystrybutor: NitroDesk, Inc.
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.nitrodesk....
Exchange by TouchDown Key to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Exchange by TouchDown Key może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników NitroDesk, Inc.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 7.0.001. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić BubbleUPnP License oraz Thumb Keyboard (Phone/Tablet).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.