Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

evo Interactive Magazine 2.2

evo Interactive Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie evo Interactive Magazine odpowiedzialna jest firma Dennis Publishing Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 532
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Dennis Publishing Ltd
Rozmiar: 19 KB
Nazwa pliku:
evo Interactive Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. evo Interactive Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Dennis Publishing Ltd.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.2. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Golf Digest Magazine oraz Metro Tablet Edition.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.