Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA Z75 SLI Realtek Audio Driver 2.70 for XP

EVGA Z75 SLI Realtek Audio Driver 2.70 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 334
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: WDM_R270.exe
EVGA Z75 SLI Realtek Audio Driver 2.70 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

W naszej bazie, oprócz EVGA Z75 SLI Realtek Audio Driver 2.70 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Clevo W110ER Realtek Card Reader Driver 6.2.8400.27024 for Windo czy Philips HDD070/17 MP3 Player Firmware 4.41d. EVGA Z75 SLI Realtek Audio Driver 2.70 for XP to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.