Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA nForce 750i SLI FTW NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.57 for Vis

EVGA nForce 750i SLI FTW NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.57 for Vis to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Nvidia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 424
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nvidia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 15.57-nforce-winvista-win...
EVGA nForce 750i SLI FTW NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.57 for Vis to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Nvidia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz EVGA nForce 750i SLI FTW NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.57 for Vis, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite U500 ATI Graphics Driver 8.611 for Vista czy Toshiba Satellite M840 Intel PROSet/Wireless Software 15.0.0.0 f. EVGA nForce 750i SLI FTW NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.57 for Vis to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje EVGA nForce 750i SLI FTW NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.57 for Vis

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.