Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA nForce 680i SLI BIOS P33

EVGA nForce 680i SLI BIOS P33 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma EVGA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 624
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: EVGA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: NF68_P33.bin
EVGA nForce 680i SLI BIOS P33 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki EVGA.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz EVGA nForce 680i SLI BIOS P33, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Foxconn H77MXV-D BIOS BB4F1P06 czy EVGA nForce 680i SLI NVIDIA RAID Driver 9.64 for XP. EVGA nForce 680i SLI BIOS P33 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.