Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EveryCircuit 1.13

EveryCircuit to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z EveryCircuit dzięki zaangażowaniu pracowników Igor Vytyaz.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1421
Cena/licencja: 31,63 zł
Producent/dystrybutor: Igor Vytyaz
Rozmiar: 100
Nazwa pliku: details?id=com.everycircu...
EveryCircuit to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja EveryCircuit wprowadzono na rynek przez Igor Vytyaz

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.13. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić SyPressure Pro (Barometer) oraz Autostarts.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.