Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ESET Smart Security 5.2.9.12

ESET Smart Security 5 to kompleksowy pakiet programów zabezpieczających system przed zagrożeniami. Wydany w całości po polsku.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2233
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: ESET, spol. s r.o.
Rozmiar: 70.11 MB
Nazwa pliku: ess_nt32_plk.msi
ESET Smart Security to kompleksowy pakiet programów zabezpieczających system przed działaniem szkodliwych elementów z sieci oraz zapewniający kontrolę rodzicielską. Zastosowano tu szereg mechanizmów, które działają w czasie rzeczywistym, chroniąc system Windows. Najważniejszą rzeczą jest skaner antywirusowy, którego baza wirusów jest dość często aktualizowana, przez co zapewnia ochronę przed najnowszymi szkodnikami.

W ESET Smart Security dodano moduł sztucznej inteligencji, dzięki czemu program potrafi blokować zagrożenia, na które jeszcze nie ma szczepionek. Dodatkowy mechanizm odpowiada także za odrzucanie i likwidację elementów Spyware, czyli szpiegujących użytkownika. Nowości w tej edycji to ulepszony firewall oraz moduł antyspamowy (działa z Windows Mail, Windows Live Mail i Mozilla Thunderbird). Dodano także Tryb Gracza – dzięki temu wszystkie wyskakujące okienka będą wyłączone. Dochodzą do tego narzędzia do diagnostyki systemu – SysInspector oraz SysRescue. Jak więc widać ochrona jest kompleksowa, a do tego interfejs jest w całości po polsku.

Stabilne wersje ESET Smart Security

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.