Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ESET Mobile Antivirus beta (Symbian)

Antywirus na komórki od producenta popularnego antywirusa NOD32. Jedną z najważniejszych zalet tej aplikacji jest mocno rozbudowana funkcja heurystyczna. Antivirus Mobile z dużym prawdopodobieństwem wykryje i unieszkodliwi dzięki niej nawet nieznanego wirusa. Domyślnie aktualizuje się codziennie, jednak częstotliwość pobierania nowych definicji wirusów można ustawić dowolnie. Dobrą wiadomością dla posiadaczy płatnych łączy internetowych GSM jest dostosowanie wielkości paczki z definicjami do możliwości sieci komórkowych - są mniejsze od aktualizacji przeznaczonych do wersji pecetowej programu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2156
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: ESET, LLC
Rozmiar: 390 KB
Nazwa pliku: ESET_Mobile_Antivirus.sis
Program przeznaczony jest do telefonów pracujących pod kontrolą system Symbian. Jedną z najważniejszych zalet tej aplikacji jest mocno rozbudowana funkcja heurystyczna. Antivirus Mobile z dużym prawdopodobieństwem wykryje i unieszkodliwi dzięki niej nawet nieznanego wirusa. Domyślnie aktualizuje się codziennie, jednak częstotliwość pobierania nowych definicji wirusów można ustawić dowolnie. Dobrą wiadomością dla posiadaczy płatnych łączy internetowych GSM jest dostosowanie wielkości paczki z definicjami do możliwości sieci komórkowych – są mniejsze od aktualizacji przeznaczonych do wersji pecetowej programu.

ESET Mobile Antivirus potrafi na bieżąco monitorować wszystkie pliki pobierane do urządzenia, w którym jest zainstalowany. W czasie rzeczywistym skanuje połączenia sieci bezprzewodowej, Bluetooth, podczerwieni, GSM oraz wkładane do aparatu karty pamięci. Interesującą cechą programu jest też możliwość blokowania SMS-ów od nieznanych nadawców oraz według czarnych i białych list.

Aplikacja w wersji testowej.

Obsługiwane urządzenia:

Symbian S60 (3 edycja z Feature Pack 1 lub Feature Pack 2)

Symbian S60 (5 edycja)
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.