Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Enpass 5.0.5

Enpass to wygodny menadżer haseł. Wszystkie dane przechowuje offline, wykorzystuje także silne szyfrowanie do ich ochrony.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 377
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sinew SOftware Systems
Rozmiar: 32.95 MB
Nazwa pliku: EnpassSetup-5.0.5.exe
Enpass to oznacza wolność od konieczności zapamiętywania wszystkich haseł i innych ważnych poufnych informacji. Aplikacja przechowuje wszystkie twoje hasła i dane w jednym, chronionym hasłem głównym, miejscu. Wbudowana przeglądarka uzupełnia automatycznie dane logowania. Informacje są szyfrowane za pomocą algorytmu z użyciem SQLCIPHER, który jest przejrzystą i open-sourcową metodą szyfrowania w standardzie AES-256, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie mechanizmy ochrony danych są wykonywane lokalnie (offline).

Enpass posiada wbudowany generator haseł, który pozwala tworzyć mocne i unikalne hasła logowania. Możliwa jest bezpieczna synchronizacja danych pomiędzy urządzeniami komputer, smartfon, tablet) za pośrednictwem Dropbox, Google Drive, OneDrive, ownCloud/WebDAV i Box. Logowanie na stronach w przeglądarce wymaga tylko jednego przyciśnięcia. Przeglądarka z funkcją zakładek pozwala uruchomić wiele stron na raz w osobnych zakładkach z przeglądarką Enpass.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.