Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Enigmatis: Duchy Maple Creek – pełna wersja gry

Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek to gra przygodowo-logiczna, w której trafiamy do pewnej ponurej miejscowości...

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1177
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Artifex Mundi
Rozmiar: 1
Nazwa pliku:
Enigmatis: Duchy Maple Creek to gra HOPA, czyli pozycja, której gameplay łączy w sobie elementy przygodowe oraz gier logicznych. Nasza bohaterka budzi się wieczorem na drodze małego, odludnego miasteczka, przez które przeszła potężna burza i zdajesz sobie sprawę, że cierpisz na zanik pamięci. Ciarki przechodzące po plecach przypominają jej o dramatycznych zdarzeniach, które miały miejsce wcześniej, ale… nic nie pamięta!

Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek to kilkadziesiąt pięknie wykonanych lokacji i historia o złych mocach, które rozpanoszyły w spokojnej miejscowości. Podczas rozgrywki konieczne będzie logiczne myślenie oraz spostrzegawczość przy wyszukiwaniu ukrytych obiektów.

UWAGA

Aby pobrać pełną wersję gry Enigmatis: Duchy Maple Creek, niezbędne jest konto na platformie Steam. W celu otrzymania klucza do gry, należy kliknąć na przycisk POBIERZ na stronie wirtualnego DVD. Wówczas pojawi się numer aktywacyjny. Należy następie uruchomić Steam i w interfejsie wybrać opcję „Aktywuj produkt na Steam” w zakładce „Gry”. Wówczas należy wpisać klucz podany na stronie wirtualnego DVD. Gra zacznie się pobierać i zostanie przypisana na stałe do konta użytkownika.

Możliwość wykorzystania klucza wygasa z dniem 31 grudnia 2015 roku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.