Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Engadget Distro 2.1.3

Engadget Distro to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Engadget Distro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AOL Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1577
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AOL Inc.
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
Engadget Distro to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Engadget Distro może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników AOL Inc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.1.3. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić PARIS MATCH oraz The World of Interiors.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.