Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

eMule 0.50a

Program P2P, idealny do wyszukiwania programów, gier, filmów i muzyki w Sieci. Aplikacja jest zorientowana na duże pliki tzn. szybciej znajdziemy cały album danego wykonawcy niż pojedyncze utwory. Program działa w sieci eDonkey2000 i należy do grupy najpopularniejszych klientów P2P.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1754
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Emule-Project.net
Rozmiar: 3.39 MB
Nazwa pliku: eMule0.50a-Installer
eMule 0.50a beta 2 to wersja testowa darmowego i jednego z najczęściej używanych programów przeznaczonych do łączenia się z sieciami p2p. Dostępny w polskiej wersji językowej klient dedykowany jest do pracy z protokółem eDonkey2000 (eD2K), korzysta również z Kademli (Kad). Funkcja bezpośredniej wymiany źródeł zmniejsza obciążenie serwerów i pozwala pobierać dane nawet po zerwaniu połączenia z serwerem, którego używa w danej chwili program.

W trakcie pobierania każdy plik sprawdzany jest pod kątem błędów, a wbudowana funkcja tak zwanej inteligentnej kontroli przyspiesza naprawę uszkodzonych części. Automatyczne zarządzanie priorytetami i źródłami umożliwia jednoczesne pobieranie wielu danych bez konieczności samodzielnego monitorowania zadań.

Stabilne wersje eMule

Windows:

Testowe wersje eMule

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.