Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Empire: Total War Superior Tactics Trailer

Obszerny zwiastun filmowy zapowiadający Empire: Total War. Akcja gry rozpoczyna się w roku 1700. Użytkownicy będą mieli przed sobą niezwykle trudne wyzwanie - walkę o dominację nad większością globu. Zmiana koncepcji zabawy (poprzednio rywalizacja toczyła się głównie w na poszczególnych kontynentach) odbija się na jej mechanice. Efektem jest np. wprowadzenie do rozgrywki widowiskowych bitew morskich, w których gracz kontroluje działania swojej floty.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1057
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: The Creative Assembly
Rozmiar: 174.18 MB
Nazwa pliku: Empire_Superior_Tactics_T...
Obszerny zwiastun filmowy zapowiadający Empire: Total War. Akcja gry rozpoczyna się w roku 1700. Użytkownicy będą mieli przed sobą niezwykle trudne wyzwanie - walkę o dominację nad większością globu. Zmiana koncepcji zabawy (poprzednio rywalizacja toczyła się głównie w na poszczególnych kontynentach) odbija się na jej mechanice. Efektem jest np.. wprowadzenie do rozgrywki widowiskowych bitew morskich, w których gracz kontroluje działania swojej floty.

Gra będzie oferować także możliwość rozmieszczania jednostek w różnego rodzaju budynkach. Także otoczenie ma ulec rozszerzeniu. Na ziemi pojawią się przeszkody w postaci np... murów, uniemożliwiające przejazd jednostkom artylerii.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.