Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Empire Magazine 1.3.18

Empire Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Empire Magazine powstało w studiu firmy Bauer Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 609
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bauer Media
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
Empire Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Empire Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Bauer Media

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.3.18. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić AŚ 4x4 oraz BMW Car - The ultimate BMW magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.