Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ekstraklasa.net LIVE! 1.2

Ekstraklasa.net LIVE! to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Download. Za stworzenie Ekstraklasa.net LIVE! odpowiedzialna jest firma Grupa Polskapresse.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1277
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Grupa Polskapresse
Rozmiar: 61 KB
Nazwa pliku: details?id=cz.newslab.eks...
Ekstraklasa.net LIVE! to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Download. Ekstraklasa.net LIVE! wprowadzono na rynek przez Grupa Polskapresse

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.2. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić BSPlayer FREE oraz Play24.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.