Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

eDonkey 1.00

Kompletnie nowe wydanie bardzo popularnego klienta wymiany plików w technologii peer-to-peer. W aktualnej wersji aplikacja korzysta zarówno z sieci eDonkey, jak i z nowocześniejszej, zdecentralizowanej sieci Overnet. Program ceniony jest przez użytkowników głównie za stabilność i szybkość działania.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1022
Cena/licencja: Adware
Producent/dystrybutor: MetaMachine
Rozmiar: 2.22 MB
Nazwa pliku: edonkey1.0.exe
Kompletnie nowe wydanie bardzo popularnego klienta wymiany plików w technologii peer-to-peer. W aktualnej wersji aplikacja korzysta zarówno z sieci eDonkey, jak i z nowocześniejszej, zdecentralizowanej sieci Overnet. Program ceniony jest przez użytkowników głównie za stabilność i szybkość działania. Aplikacja posiada funkcję wznowienia pobierania, a pojedynczy plik może pobierać z kilku lokacji, co wydajnie skraca cały proces. Program oferuje również funkcję chatu, ma możliwość zmiany wyglądu interfejsu (obsługa skórek) oraz podaje szczegółowe statystyki dotyczące wyszukiwania i pobierania plików (łącznie z wykresami). W czasie instalacji wymagany jest dostęp do Internetu.

Wśród nowości zaimplementowanych do wersji 1.0 wymienić należy przede wszystkim zupełnie nowy mechanizm wykrywania 'fałszywych' plików (program ostrzega, że plik jest 'podejrzany' i sugeruje, by go nie pobierać). Nowy jest także system 'Horde Anti-leeching System' - w tym trybie podczas pobierania pliku program wyszukuje innych użytkowników, którzy kopiują ten sam plik i pobiera go 'wspólnie' - powoduje to znaczne przyspieszenie pobierania.

Stabilne wersje eDonkey

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.