Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EditPlus (64-bit) 3.80

EditPlus to edytor tekstu, który posłuży programistom. Posiada wsparcie dla pisania aplikacji we wszystkich popularnych językach.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 367
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: ES-Computing
Rozmiar: 2.31 MB
Nazwa pliku: epp380_64bit.exe
EditPlus to edytor tekstu, który z powodzeniem zastąpi systemowy Notatnik, a jednocześnie oferuje funkcje przydatne w programowaniu i przygotowaniu stron internetowych. Aplikacja oferuje sprawdzanie pisowni HTML, CSS, PHP, ASP, Perl, C/C++, Java, JavaScript oraz VBScript. Jeśli tworzymy za pomocą programu stronę www lub aplet Java, mamy opcję podglądu. Jako że program współpracuje z przeglądarkami, możemy modyfikować bezpośrednio z jego poziomu strony znajdujące się już w Internecie. oczywiście nie mogło zabraknąć wsparcia dla FTP, autouzupełniania wpisywania komend, a także szeregu narzędzi HTML.

EditPlus posiada także kilkanaście gotowych szablonów, na bazie których można tworzyć swoje własne strony. O wszystkich funkcjonalnościach można przekonać się, pobierając za darmo wersję testową programu.

W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji, m.in. możliwość ustalenia odmiennych czcionek dla każdego typu plików (Preferences'->'Settings & syntax').

Stabilne wersje EditPlus (64-bit)

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.