Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Edge: the future of interactive entertainment 2.1

Edge: the future of interactive entertainment to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Edge: the future of interactive entertainment zostało stworzone przez firmę Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 713
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 23 KB
Nazwa pliku:
Edge: the future of interactive entertainment to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Edge: the future of interactive entertainment może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.1. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Gay Times - the original gay lifestyle magazine oraz NYTimes for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.