Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ECS Z77H2-A2X Deluxe (V2.0) Realtek High Definition Audio Driver

ECS Z77H2-A2X Deluxe (V2.0) Realtek High Definition Audio Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 423
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Sound_V3.0_R2.67.zip
ECS Z77H2-A2X Deluxe (V2.0) Realtek High Definition Audio Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asrock Z77 OC Formula Nuvoton Infrared Driver 20110219 i Toshiba Satellite L300 Realtek Sound Driver 6.0.1.5599 for Vista. ECS Z77H2-A2X Deluxe (V2.0) Realtek High Definition Audio Driver poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.