Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Easy GIF Animator 6.2

Easy GIF Animator to program do tworzenia i edycji animowanych obrazków w formacie GIF. Zawiera m.in. wbudowany edytor graficzny, kreator banerów oraz szablony.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 857
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Blumentals Software
Rozmiar: 15.21 MB
Nazwa pliku: egifan6_2.exe
Easy GIF Animator to łatwy w obsłudze program do tworzenia i edycji animacji w formacie GIF. Zawiera wbudowany edytor graficzny, kreator banerów, szablony oraz inne użyteczne narzędzia. Za pomocą aplikacja można w łatwy sposób stworzyć animowane zdjęcia, banery lub przyciski. Dzięki efektom i narzędziom wbudowanym w program, użytkownik przygotowuje swoje animacje do publikowania w internecie. Narzędzie obsługuje wszystkie typy plików GIF, cechuje się wysokim stopniem kompresji oraz dobrą jakością utworzonych grafik.

Easy GIF Animator pozwala na edycje i modyfikacje animowanych plików GIF, tworzenie efektów tekstowych w trakcie animacji czy wyodrębnianie pojedynczych obrazków. Stworzona animacja może być przekonwertowana do pliku wideo (np. avi), a osoby umieszczające .gif na stronie mogą automatycznie wygenerować kod HTML. W wydaniu Pro możliwe jest także dodawanie dźwięku do tworzonych animacji. Inne wygodne opcje to podgląd animacji w przeglądarce internetowej, funkcja zmiany rozmiaru całej animacji, a także zmiana fragmentu nagrania wideo na gif. Z podobnych aplikacji polecamy także HippoAnimator oraz Aurora 3D.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.