Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DVDFab (Mac) 8.1.8.5

DVDFab to program, dzięki któremu wykonamy kopie zapasowe płyt DVD i Blu-ray. Umożliwia także wycinanie niepotrzebnych elementów z płyt DVD oraz dzielenie i łączenie scen.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 516
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Fengtao Software
Rozmiar: 38.14 MB
Nazwa pliku: DVDFab8185Mac.pkg
DVDFab to narzędzie do wykonywania kopii zapasowych płyt DVD i Blu-ray. Aplikacja pozwala powielić całą zawartość płyty, łącznie z menu, zapowiedziami oraz kompletem dodatków (każdy z elementów można pominąć). W kolejnej wersji programu wprowadzono kolejne modyfikacje usprawniające działanie tego tytułu oraz naprawiono szereg błędów.

DVDFab obsługuje DVD, HD-DVD" target="_blank" class="link">DVD oraz Blu-Ray. Pozwala usunąć zabezpieczenia CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 i AACS. Dodatkowo, DVDFab pozwala dodatkowo konwertować dane z DVD bezpośrednio do formatów mobilnych, w tym plików obsługiwanych przez takie urządzenia, jak iPod, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360 czy PS3. Umożliwia także wycinanie niepotrzebnych elementów z płyt DVD oraz dzielenie i łączenie scen. Twórcą programu jest Fengtao Software.

W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi, zaktualizowano ochronę BD+ oraz dodano wsparcie ochrony bazowanej na Javie (obie opcje Blu-ray) , poprawiono problemy z konwersją i kopiowaniem avi.xvid oraz mkv i mp4.

Stabilne wersje DVDFab (Mac)

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.