Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dune II: The Golden Path v1.1.23

Dune II: The Golden Path to remake pierwszej gry rts w dziejach. Mamy udane odświeżenie klasyka z licznymi usprawnieniami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1816
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: http://drackbolt.blogspot.com/
Rozmiar: 38.08 MB
Nazwa pliku: D2TGP_1_1_23_M.zip
Dune II: The Golden Path to prawdziwa gratka dla miłośników gier rts, bowiem mamy tu do czynienia z remakiem pierwszego tytułu, który dał początek całemu gatunkowi. Akcja zabawy osadzona jest na pustynnej planecie Diuna, która jest jedynym w kosmosie źródłem Przyprawy, umożliwiającej podróże gwiezdne. Do walki o dominację stają trzy potężne rody - Atrydzi, Ordosi i Harkonnenowie. Gracz może stanąć po dowolnej stronie i przejść kampanię, prowadząc do wiktorii wybraną frakcję. W stosunku do oryginału zmianie uległa oprawa wizualna - nieco ulepszona, ale wciąż w stylu klasyka - oraz interfejs, który stał się bardziej przejrzysty.

Dune II: The Golden Path umożliwia również rozgrywki w trybie multi. Kluczem do sukcesu jest posyłanie specjalnych pojazdów do zbierania przyprawy, która w grze stanowi rolę waluty - budujemy za nią nowe struktury oraz produkujemy pojazdy. Jako że produkcja ta dostępna jest za darmo w pełnej wersji, polecamy wszystkim miłośnikom strategii.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.