Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

drEryk 3.19.01

drEryk to specjalistyczne oprogramowanie dla lekarzy oraz personelu placówek medycznych. Kompleksowo obsługuje każdy aspekt tego typu działalności.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1095
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Ericpol
Rozmiar: 1
Nazwa pliku:
drEryk to program dla lekarzy i placówek medycznych. Powstał z inicjatywy lekarzy i został zaprojektowany z myślą o personelu. Stworzony wspólnie przez specjalistów medycyny i informatyków przyczynia się do znacznego skrócenia czasu pracy personelu medycznego. Jest w pełni dostosowany do wymogów prawnych stawianych przed świadczeniodawcami w zakresie sprawozdawczości oraz gromadzenia danych medycznych pacjentów. Przystępny interfejs oraz intuicyjność obsługi aplikacji czynią ją przyjemnym w obsłudze przez personel medyczny.

drEryk drukuje między innymi:

deklaracje

recepty na gotowym formularzu i na czystym papierze,

karty zdrowia pacjenta,

księgę ruchu,

formularze SANEPID,

zalecenia dla pacjenta,

skierowania do szpitala i specjalisty, na badania analityczne, do pracowni diagnostycznej, na zabiegi rehabilitacyjne, na transport, na leczenie uzdrowiskowe

orzeczenia ZUS/KRUS, zaświadczenia lekarskie, przed zabiegiem, dotyczące kształcenia/zawodu,

zlecenia dla pielęgniarki, na zaopatrzenie ortopedyczne

wypełniony danymi formularz deklaracji, upoważnienie do dokumentacji medycznej, zgodę na udzielanie informacji o stanie zdrowia oraz odmowę pacjenta (np. hospitalizacji lub wykonania zabiegu/badania)

Nadto aplikacja tworzy sprawozdania, posiada własną, aktualizowaną bazę leków z 20 tys. pozycji oraz z możliwością dodawania własnych leków. Moduł recept posiada aktualne informacje o stopniach refundacji, wydruk recept możliwy jest na gotowych formularzach jak tez na czystych kartkach. System przetwarza informację o uprawnieniach dodatkowych pacjenta i uwzględnia to przy określaniu poziomu refundacji leku.

UWAGA

Aby pobrać wersję demo programu, należy wypełnić formularz na stronie producenta
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.