Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DragOn Dokumenty Magazynowe 3.1.16

DragOn Dokumenty Magazynowe to specjalistyczna aplikacja do tworzenie druków magazynowych. Obsługuje wszystkie ich rodzaje.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1424
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Testa Software
Rozmiar: 13.21 MB
Nazwa pliku: dragon_magazyn_setup_3.1....
DragOn Dokumenty Magazynowe to program przeznaczony wyłącznie do wystawiania i drukowania dokumentów magazynowych PZ, WZ, PW, RW, ZW, MM, PL. Ergonomiczna i intuicyjna obsługa sprawia, że w kilka chwil po zainstalowaniu wystawiasz i drukujesz dokumenty. Wszystkie operacje wykonywane są w jednym oknie, co nie jest bez znaczenia dla przejrzystości programu.

DragOn Dokumenty Magazynowe jest bardzo łatwy w użytkowaniu - aby wystawić dokument wystarczy wpisać dane w odpowiednie pola lub przeciągnąć je z listy podpowiedzi. Lista podpowiedzi gromadzi dane z wcześniej wystawionych dokumentów i udostępnia je dla aktualnie edytowanych pól. Dokumenty można zapisać do pliku oraz wysłać pocztą elektroniczną w postaci HTML lub jako załącznik w pliku PDF.

UWAGA

Po zainstalowaniu wymagana jest aktywacja programu - program połączy się serwerem i pobierze klucz uprawniający do bezpłatnego używania programu przez okres testowy - 30 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.