Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dragon and the Four Orbs 1.0

Dragon and the Four Orbs to platformówka, w której gracze przejmują kontrolę nad smokiem. Naszym zadaniem jest przemierzanie kolejnych poziomów i likwidowanie wałęsających się tu i ówdzie przeciwników.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 709
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Kirby Rider
Rozmiar: 7.51 MB
Nazwa pliku: dragon_and_the_four_orbs....
Dragon and the Four Orbs to platformówka, w której gracze przejmują kontrolę nad smokiem. Naszym zadaniem jest przemierzanie kolejnych poziomów i likwidowanie wałęsających się tu i ówdzie przeciwników. Oczywiście uważać musimy także na liczne pułapki przygotowane dla przez twórców gry (np. przepaście). Ciekawą opcją w tym tytule jest możliwość zapisywania stanu gry. By to zrobić musimy zebrać, kontrolowaną przez nas postacią, specjalny element z napisem Save Game.

Dragon and the Four Orbs jest tytułem, którego nie trzeba instalować na dysku twardym. Atutem tego programu jest proste sterowanie (strzałki oraz spacja załatwią większość) i niskie wymagania sprzętowe. Niestety, w Dragon and the Four Orbs grafika stoi na dość prostym poziomie, co jednak tylko w niewielkim stopniu wpływa na pogorszenie jakości rozgrywki.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.