Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dragon Age II Patch Beta 1.01

Dragon Age II Patch Beta 1.01 to poprawka do gry Dragon Age II eliminująca kilka błędów. Łatka rozwiązuje kwestię zapisywania gry na jednordzeniowych procesorach, problem z premierową kontrolą (blokada gry po zakończeniu wyznaczonego czasu), udało się również wyeliminować komunikaty dotyczące włożenia płyty do napędu

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 706
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: BioWare
Rozmiar: 9.4 MB
Nazwa pliku: DragonAge2-1.01-Beta1.exe
Dragon Age II Patch Beta 1.01 to poprawka do gry Dragon Age II eliminująca kilka błędów. Łatka rozwiązuje kwestię zapisywania gry na jednordzeniowych procesorach, problem z premierową kontrolą (blokada gry po zakończeniu wyznaczonego czasu), udało się również wyeliminować komunikaty dotyczące włożenia płyty do napędu. Patch jest w wersji beta, dlatego zaleca się instalowanie go jedynie w sytuacji gdy zaistniał jeden z wymienionych problemów.

Dragon Age 2to sequel wspaniałego RPG-a w klimatach fantasy - Dragon Age: Początek, którego producentem jest Bioware. Druga część gry przynosi nam wiele zmian. Między innymi, bardziej dynamiczny system walki oraz łatwiejszy w zarządzaniu system rozwoju postaci.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.