Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

donna hay magazine 2.2

donna hay magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. donna hay magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio News Life Media Pty Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1090
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: News Life Media Pty Ltd
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
donna hay magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. donna hay magazine powstało w studiu firmy News Life Media Pty Ltd.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.2. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić GQ Style UK oraz Cosmopolitan Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.