Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DIVE Magazine 2.1

DIVE Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Hobby. Za stworzenie DIVE Magazine odpowiedzialna jest firma Implere.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 626
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Implere
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
DIVE Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. DIVE Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Implere

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić The Red Bulletin - français oraz Lonely Planet Magazine Korea | Digital Edition.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.