Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Disciples III Patch 1.0.6.2 PL

Disciples III patch 1.0.6.2 PL to łatka do polskiej wersji znanej gry strategicznej stworzonej przez studio .dat. Disciples III przenosi gracza w magiczny świat fantasy, gdzie głównym celem jest ocalenie swojej nacji przed zagładą.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1837
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: .dat
Rozmiar: 10.43 MB
Nazwa pliku: Disciples3patch1.0.6.2.zi...
Disciples III patch 1.0.6.2 PL to łatka do polskiej wersji znanej gry strategicznej stworzonej przez studio .dat. Disciples III przenosi gracza w magiczny świat fantasy, gdzie głównym celem jest ocalenie swojej nacji przed zagładą. Wybierać można z trzech dostępnych ras (Imperium, Legiony Potępionych oraz Szlachetne Elfy), z których każda charakteryzuje się niepowtarzalnymi cechami i właściwościami.

W Disciples III patch 1.0.6.2 PL twórcy wprowadzili następujące zmiany: naprawiono błąd znikających ikon umiejętności w interfejsie areny, dodano możliwość zatrzymania szybkiej bitwy poprzez ponowne wciśnięcie przycisku "Szybka Bitwa", zniesiono opcję używania umiejętności i obrony w czasie atakowania jednostki na arenie, sprawiono że jednostki nie będą już otrzymywały doświadczenia podczas podróży po mapie i wiele więcej (pełna lista zmian znajdują się w katalogu z patchem).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.