Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Directory Monitor Portable 2.9.2.0

Directory Monitor to wygodny w użyciu program do śledzenia zmian zachodzących w folderach oraz plikach. Działa również w sieci.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 918
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: DevEnterprise.NET
Rozmiar: 8.21 MB
Nazwa pliku:
Directory Monitor to darmowa aplikacja, za pomocą której użytkownik może obserwować w czasie rzeczywistym zmiany zachodzące we wskazanych folderach oraz plikach. Monitorowanie obejmuje zarówno dane znajdujące się na komputerze użytkownika, jak też i folderach sieciowych. Program informuje natychmiast o takich zmianach jak otwarcie/korzystanie z pliku, skasowanie pliku/folderu, modyfikacje czy pojawienie się nowych plików. Generowane są logi, dzięki czemu nie przeoczymy żadnych zmian.

Directory Monitor posiada spore opcje konfiguracji, zaś jego funkcjonalność można poszerzyć dodatkowo dzięki wtyczkom. W podstawowej wersji programu możliwe jest połączenie skryptu z konkretnym zdarzeniem. Oprócz prezentowanej tu wersji darmowej dostępne jest również wydanie Pro.

Wersja portable nie wymaga instalacji na dysku. Nowe wydanie aplikacji to możliwość wyłączenia niechcianych logów z menu LOG, lepsze wykrywanie duplikatów, większa stabilność programu oraz aktualizacja plików językowych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.