Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Digital SLR Photography 2.5.4

Digital SLR Photography to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Digital SLR Photography powstało w studiu firmy Dennis Publishing Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1058
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Dennis Publishing Ltd
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Digital SLR Photography to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Za stworzenie Digital SLR Photography odpowiedzialna jest firma Dennis Publishing Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.4 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Newsweek PL oraz Farmacja Praktyczna.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.