Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Digital Media Converter Pro 4.11

Digital Media Converter Pro to aplikacja służąca do konwersji materiału audio i wideo. Obsługuje najpopularniejsze rodzaje danych: MPEG, AVI, DivX, WMV, WMA, MP3, WAV, itp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 280
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: DeskShare Inc.
Rozmiar: 25.56 MB
Nazwa pliku: DigitalMediaConverterPro_...
Digital Media Converter Pro to aplikacja służąca do konwersji materiału audio i wideo. Dzięki temu narzędziu możliwa jest zmiana formatu pliku z jednego na drugi. Aplikacja jest prosta w obsłudze i obsługuje najpopularniejsze rodzaje danych: AVI, FLV, MOV, MPEG-1, MPEG-2, DVR-MS, MPEG-4, VOB, 3GP, 3GP2, DivX, MP3, ASF, M4A, Ogg Vorbis (OGG),WAV i inne.

Digital Media Converter Pro umożliwia zaznaczenia wielu plików lub całego folderu i przekonwertowania ich jednocześnie na inny format - np. z WAV na MP3. Podobnie można wyszukać na dyskach konkretnych rozszerzeń. Ustawienia programu zapewniają użytkownikowi pełną kontrolę nad całym procesem. Wersja Pro posiada bardziej rozbudowane możliwości niż darmowa, jak obsługi AVCHD, .RM i .RAM, a także plików z kamer wideo (_TS). Wspiera także mp4 oraz formaty właściwe dla urządzeń przenośnych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.